Lavina Platform - zaawansowane zarządzanie dokumentami, procesami i informacją

Lavina Platform jest kompleksowym rozwiązaniem umożliwiającym usprawnienie działalności firmy poprzez środowisko intranetowe z publikacją wybranych treści w portalu internetowym. System składa się z gotowych modułów, które mogą być dostosowywane do potrzeb klienta. Możemy także dodać nowe moduły dostosowane do indywidualnych wymagań.

Podstawowe składowe systemu stanowią moduły:

  • zaawansowany system zarządzania treścią (ECM – Enterprise Content Management)
  • obsługa procesów biznesowych (BPM – Business Process Management)
  • zarządzanie użytkownikami, grupami i rolami.

Dodatkowo system może być uzupełniony o moduły:

  • szkolenia internetowe (LMS – Learning Management System)
  • Baza Wiedzy (KM – Knowledge Management)
  • zarządzanie kontaktami z klientami (CRM – Customer Relationship Management)
  • zarządzanie pracownikami (HR – Human Resources)
  • zintegrowana poczta internetowa i kalendarz
  • powiadomienia SMS

Podział na kilka rodzajów licencji, powoduje, że Lavina Platform jest rozwiązaniem optymalnym zarówno dla dużej korporacji, jak i dla małej firmy.

Prezentacja Lavina Platform ECM

Przedstawiamy przezentacje o Lavina Platform ECM z Giga Con 21 lipca 2008. Do pobrania także w wersji PDF

Lavina Platform - zaawansowane zarządzanie dokumentami, procesami i informacją from Vavatech

Zobacz też naszą broszurę o Lavina Platform

Moduły systemu Lavina Platform

Moduł Opis
Lavina Accounts Obsługa kont użytkowników, grup i uprawnień do poszczególnych części portalu i ustawianie powiadomień na określone zdarzenia.
Lavina CMS Publikacja treści w internecie/intranecie poprzez panel administracyjny (integracja pozostałych modułów). Zawiera edytory tekstu WYSIWYG, możliwość publikacji galerii, filmów video, faq, artykułów, ankiet, plików rss, atom oraz możliwość komentarzy i dodawanie chatu. Moduł umożliwia także automatyczną publikację wybranych dokumentów po zatwierdzeniu w Obiegu Dokumentów.
Lavina CRM Zarządzanie relacjami z klientami.
Lavina E-learning / LMS System publikacji kursów e-learningowych w metodologii SCORM wraz z modułem tworzenia, wypełniania i oceniania testów. Dodatkowo umożliwia tworzenie planu szkoleń, zapisy na określone szkolenia i uczestnictwo wraz z uzyskiwaniem oceny od trenerów.
Lavina Calendar Obsługa wydarzań zarówno dla określonych grup jak i dla poszczególnych użytkowników. Możliwość konfiguracji e-mailowych lub sms-owych powiadomień o zbliżających się terminach
Lavina E-commerce Sklep internetowy
Lavina Forum Forum internetowe
Lavina Blog Blog zintegrowany ze stroną internetową
Lavina SMS Moduł umożliwia pojedyncze oraz grupowe wysyłanie sms-ów oraz przydzielanie grupom użytkowników puli sms-ów do wykorzystania.
Lavina E-mail System zarządzania pocztą internetową.
Lavina Newsletter System pojedynczej lub grupowej wysyłki e-mailowej. Dodatkowo umożliwia zdefiniowanie cyklicznych czynności: np wysłanie do określonej grupy użytkowników najnowszych artykułów z ostatniego tygodnia w każdy poniedziałek rano.
Lavina E-advisor Internetowy doradca umożliwiający definiowanie osób które odpowiadają na pytania w określonych zagadnieniach oraz usprawniają proces zadawania pytań, powiadamiania o pytaniach i udzielania odpowiedzi.
Lavina E-społeczność Moduł umożliwiający tworzenie społeczności z funkcjonalnościami analogicznymi do serwisów: grono.net, nasza-klasa, facebook.com lub myspace.com