Przyjdź na nieodpłatne spotkanie

Dla kogo:

Jeśli chociaż częściowo odpowiadasz za bezpieczeństwo informacji w systemach informatycznych, to skorzystaj z naszego zaproszenia, aby zaktualizować swoją wiedzę i wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami spotkania.

Czas spotkania: ok. 2h
Ilość miejsc ograniczona, rezerwacja trwa do 18 lutego 2016 r.
Termin spotkania: 25 lutego 2016 r., godz. 10.00
Miejsce spotkania: Siedziba Vavatech, pok. 312, ul. Olesińska 21, Warszawa (Mokotów)
Agenda spotkania:
  1. Wprowadzenie do bezpieczeństwa IT, czym bezpieczeństwo jest i kto za nie jest odpowiedzialny w organizacji.
  2. Aktualne zagrożenia - czyli to o czym nie informują media.
  3. Zapobieganie - doraźne działania czy program bezpieczeństwa, na co stać moją organizację
  4. Aktualne propozycje i nowoczesne rozwiązania dla bezpieczeństwa - co warto posiadać w swojej firmie.
  5. Podsumowanie
Zapisz się: (jeśli nie widzisz poniżej przycisku "Zarejestruj się", to przejdź bezpośrednio do strony wydarzenia na Evenea i tam kliknij "Zarejestruj się"
O prowadzącym:

Spotkanie poprowadzi Jarosław Sordyl, konsultant w obszarze bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych w tym opartych na rodzinie norm międzynarodowych ISO/IEC 2700x, Audytor Wiodący - Lead Auditor - Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji - ISO/IEC 27001. Absolwent Akademii Interpolu. Certyfikowany ekspert Informatyki Śledczej. Wykładowca zagadnień związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym współpracujący z instytucjami szkoleniowymi oraz jednostkami naukowymi. Członek stowarzyszenia ekspertów organów ścigania "Computer Forensics - IACIS". Do 2014 roku członek Zarządu Europolu, przedstawiciel Polski na forum Szefów Krajowych Jednostek Europolu, członek grup roboczych Zarządu Europolu ds. IT. Produkt Menadżer oraz trener systemów informacyjnych Europolu. Obecnie Oficer Bezpieczeństwa Teleinformatycznego/Chief Security Officer. Od ponad 12 lat zajmujący się problematyką bezpieczeństwa i cyberprzestępczości w ramach międzynarodowej współpracy organów ścigania. Posiadacz wielu certyfikatów związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym m.in.: CISSO, CDFE, CPTE. Trener Vavatech z tematów dotyczących bezpieczeństwa IT

Poznaj pełną ofertę szkoleń z bezpieczeństwa IT, realizowanych przez Jarosława Sordyla w Vavatech.