Pozytywna referencja od Komendy Głównej Ochotniczych Hufców Pracy!

Grafika z referencją
Grafika z referencją

To już kolejna pozytywna referencja od Komendy Głównej Ochotniczych Hufców Pracy.

„Firma Vavatech Sp. z o.o. wywiązała się z zadań zgodnie z zapisami umowy, wykazując się profesjonalizmem w zakresie realizacji projektów z branży IT.”, pisze Pan Grzegorz Walter - Komendant Główny Ochotniczych Hufców Pracy."

Z OHP pracujemy już od ponad 3 lat, a nasza współpraca nieustannie oceniana jest pozytywnie. Dla Komendy Głównej OHP pracujemy równolegle nad dwoma systemami: Młodzieżowe Pośrednictwo Pracy oraz Delfin.

Młodzieżowe Pośrednictwo Pracy

System informatyczny Młodzieżowe Pośrednictwo Pracy to portal, który pozwala pracodawcom na umieszczanie ogłoszeń o pracy - stałej i krótkoterminowej - dla osób w wieku 15-25 lat. System oparty jest o technologie: PHP, Symfony oraz PostgreSQL, działa na serwerze aplikacyjnym Apache. Dodatkowym elementem jest również mechanizm integracji z Centralną Bazą Ofert Pracy (CBOP) do czego służy system Broker stworzony w języku Java i działający na serwerze Tomcat i wykorzystujący bibliotekę SPBX.

Delfin

System internetowy Delfin umożliwia zarządzanie umowami pomiędzy pracodawcą zatrudniającym młodocianych, a OHP oraz dystrybucję przyznawanych refundacji dla współpracujących firm. W tym przypadku system opiera się o następujące technologie: Java, JSP, Apache Tomcat oraz MSSQL.

W odniesieniu do obu systemów realizujemy usługę utrzymania i wsparcia technicznego oraz modyfikacji i nadzoru nad prawidłowością funkcjonowania systemu, na co składają się m.in.:

  • usuwanie wszelkich błędów krytycznych, poważnych oraz błędów niskiej kategorii,
  • zapewnienie dostępności systemu oraz prawidłowości jego funkcjonowania,
  • konfiguracja oprogramowania i sprzętu do uruchamiania systemu,
  • reagowanie na problemy wynikłe z pracy z systemem,
  • udzielanie bieżącej pomocy dotyczącej eksploatacji Systemu,
  • modyfikacje wynikające ze zmiany przepisów.

Po więcej referencji od OHP zapraszamy do zakładki Referencje.

Szukasz systemu internetowego skrojonego
pod Twoje potrzeby?

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, a opowiemy Ci o szczegółach!

Zapraszamy do kontaktu