Stworzenie wyszukiwarki aktywności sportowych

Grafika przedstawiająca wyszukiwarkę aktywności fizycznych
Grafika przedstawiająca wyszukiwarkę aktywności fizycznych

We wrześniu ubiegłego roku rozpoczęliśmy pierwszą współpracę z Gdańskim Ośrodkiem Sportu.

Przedmiot współpracy

Od września do końca ubiegłego roku naszym zadaniem w ramach umowy była usługa przeprowadzenia analizy przedwdrożeniowej, wykonania aplikacji internetowej "Wyszukiwarka aktywności sportowych" w formie serwisu internetowego wraz z jego instalacją, konfiguracją oraz wdrożeniem do systemu informatycznego Gdańskiego Ośrodka Sportu. W ramach usługi przeprowadziliśmy również szkolenie osób odpowiedzialnych za administrację systemem.

Cel i założenia projektu

1. Aplikacja internetowa, zwana także Wyszukiwarką, dostępna w formie serwisu internetowego, obsługiwana poprzez przeglądarkę internetową, prezentowana w formie wyszukiwarki aktywności sportowych ma na celu umożliwienie użytkownikom wyszukiwanie oraz prezentację wszystkich dostępnych aktywności sportowych, z jednej wspólnej bazy danych aktywności, dostępnych na terenie Gdańska organizowanych przez GOS - Administratora Głównego oraz Partnerów Współpracujących.

2. Aplikacja działa w taki sposób, aby umożliwiać Partnerom Współpracującym, po przydzieleniu dostępu przez Administratora Głównego, dodawanie własnych aktywności do bazy oraz umożliwić użytkownikom ich wyszukiwanie.

3. Wyszukiwarka w prosty sposób umożliwia użytkownikowi odnalezienie interesujących go zajęć sportowych dopasowanych do jego: profilu zainteresowań, wieku, lokalizacji - dzięki zagregowany danym, wyszukiwarka ta stanie się głównym miejscem w Internecie do pozyskiwania informacji o aktywnościach sportowych.

4. Serwis internetowy daje możliwość rejestracji oraz zakładania kont przez użytkowników wraz z możliwością określeniem ich preferencji w ustawieniach konta oraz dostosowaniem wyników wyszukiwania, poprzez geo-lokalizację. Użytkownik ma możliwość wyboru w ustawieniach konta jakie informacje związane z aktywnościami sportowymi go interesują (rodzaje aktywności sportowych np. bieganie, piłka nożna, pływanie) i te są mu prezentowane po zalogowaniu - co daje możliwość Administratorowi, tworzenia bazy danych użytkowników, oraz odpowiedniego jej profilowania. Wyszukiwarka ma również możliwość wyszukiwania aktywności sportowych bez konieczności logowania.

Wyszukiwarka dostępna jest pod adresem.

Serwis daje możliwość wyboru wielu dyscyplin sportowych, aby użytkownik mógł jak najlepiej dostosować wyniki do swoich preferencji. Baza usług jest aktualizowana na bieżąco, a oferta prezentowana na stronie jest stale poszerzana.

Kolejny etap współpracy

W grudniu zakończyliśmy prace wdrożeniowe. Etap ten zakończył się odbiorem prac bez zastrzeżeń, a referencję od Gdańskiego Ośrodka Sportu możecie znaleźć na naszej stronie.

Od momentu odbioru rozpoczęliśmy 5-letnią usługę wsparcia technicznego wdrożonej aplikacji webowej.

Zespół projektowy oraz wykorzystane technologie

W realizacji projektu brali udział:

 • Programista,
 • Analityk,
 • Architekt,
 • Project Manager.
 • Szukasz platformy skrojonej
  pod Twoje potrzeby?

  Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, a opowiemy Ci o szczegółach!

  Zapraszamy do kontaktu