Zapraszamy na darmowy webinar "Podstawy NodeJS"

AKTUALIZACJA: Zapraszamy na relacje video z realizowanego webinaru

Wśród osób, które udostępnią wydarzenie o webinarze jako post na Facebooku, rozlosujemy voucher na nieodpłatny udział w szkoleniu z NodeJS

Znasz podstawy JavaScript i chciałbyś wykorzystać tą wiedzę do budowania aplikacji back-endowych? A może na co dzień piszesz w Javie lub .Necie, ale chciałbyś spróbować swoich sił z JS?

Webinar poprowadzi trener Vavatech, Łukasz Szewczak, który programowaniem zajmuje się od 2006 roku. Łukasz tworzy głównie aplikacje intranetowe w technologiach .NET, Java a od 2015 roku jest związany z platformą Node.js oraz z JavaScripte-em i w tych technologiach stara się ciągle rozwijać. W projektach przyjmował różne role, od programisty, po team leadera, na kierowniku projektów kończąc. Łukasz uwielbia wyzwania, jednym z takich wyzwań jest dzielenie się swoją wiedzą aby pomagać innym.

Plan spotkania:

 1. Poznajemy Node.js
  1. Jakie są korzyści z używania Node.js? 
  2. Do czego możemy wykorzystać Node.js? 
  3. Jakie są ograniczenia Node.js?
 2. Architektura Node.js
 3. Instalujemy Node.js 
  1. Trzy sposoby na uruchomienie kodu w Node.js
 4. System modułów w Node.js
 5. NPM w pigułce
 6. Asynchroniczne programowanie
 7. Tworzymy prosty serwer HTTP5. Poznajemy framework Express
 8. Narzędzia do przeładowywania kodu 
 9. Debugujemy serwer HTTP
 10. Deploy na Heroku / Azure
 11. Q&A
Link do webinaru znajdziesz w mailu od portalu evenea.pl potwierdzającym rejestrację. Jeśli nie znajdziesz maila w skrzynce odbiorczej, pamiętaj, aby sprawdzić skrzynkę SPAM,  Społeczności lub Oferty.

Proponowany webinar to wydarzenie poprzedzające szkolenie Podstawy tworzenia aplikacji w Node.js zaplanowane na 5-7 marca 2018 r. Serdecznie zapraszamy! :) 

Do zobaczenia :)