biuro@vavatech.pl

XV Forum Bezpieczeństwa i Audytu SEMAFOR

W dniach 17-18 marca 2022 r. w Warszawie odbędzie się XV Forum Bezpieczeństwa i Audytu SEMAFOR. To najważniejsza w Polsce konferencja dotycząca tematyki bezpieczeństwa informacji cyfrowej oraz audytu IT. Każdego roku bierze w niej udział kilkudziesięciu prelegentów i kilkuset uczestników.

Miło nam poinformować, iż jednym z prelegentów konferencji będzie trener Vavatech – Paweł Kaczmarzyk. Podczas swojej prezentacji przedstawi podstawowe informacje o budowie i sposobie funkcjonowania dysków SSD. Opowie o fizyce zapisu i przechowywania informacji, sposobie kodowania, rozmieszczenia, adresowania danych, a także o tym, jak zużywają się układy Flash-NAND oraz w jaki sposób dochodzi do awarii nośników.

Niestety, ograniczenia czasowe nie pozwolą na szczegółowe przedstawienie wszystkich poruszanych zagadnień. W trakcie półgodzinnej prezentacji – tak obszerną tematykę można omówić jedynie bardzo pobieżnie. Dlatego osoby zaciekawione tematem nośników informacji i odzyskiwania danych zapraszamy na nasze szkolenia, podczas których w małych grupach możemy wyczerpująco omówić wszystkie zagadnienia i odpowiedzieć na każde zadane pytanie.

Co więcej.. dla osób zainteresowanych udziałem we wspomnianej wcześniej konferencji SEMAFOR – mamy kod rabatowy o wartości 10%, który został automatycznie dodany na stronie wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również

Stworzyliśmy Latarnik Wyborczy dla WWF, aby Obywatele mogli zweryfikować która partia jest...
W 2024 r. podpisujemy kolejną umowę z Ministerstwem Klimatu i Środowiska na...
Z dumą ogłaszamy, że podpisaliśmy umowę na nowy projekt z Tramwajami Warszawskimi....