Aplikacje mobilne Java na telefony komórkowe

Vavatech tworzy oprogramowanie i gry Java (technologia J2ME) na telefony komórkowe, które mogą być świetnym dodatkiem do oryginalnych kampanii reklamowych. Aplikacje Java mogą być pobierane przez telefony poprzez platformę internetową na bazie serwera WAP lub zupełnie bezpłatnie poprzez bluetooth (dowiedz się jak).

Bądź pierwszy w komórkach swoich Klientów!

Telefony komórkowe stają się coraz bardziej zaawansowane: już teraz potrafią przechowywać stosunkowo dużą ilość informacji, które dzięki wbudowanej technologii mogą być zaprezentowane w atrakcyjnej formie. Twoi Klienci noszą w kieszeni komputery, do których jak wskazują badania, chętnie by wpuścili Twój przekaz reklamowy, o ile daje im on nowe, ciekawe możliwości.

Skontakuj się z nami, a pomożemy Ci w opracowaniu nowego elektronicznego gadżetu, który oczaruje Twoich Klientów.

Case Study: repertuar filmów jako aplikacja Java

Repertuar filmów: aplikacja Java

Aplikacja prezentuje aktualny repertuar filmów kina lub sieci kin. Użytkownik ma możliwość przeglądania opisów, recenzji, zdjęć. Repertuar jest aktualizowany na żądanie użytkownika: przez inernet (koszt dla użytkownika znikomy – aplikacja jest tak skonstruowana aby zminimalizować ilość przesyłanych danych) lub zupełnie bezpłatnie poprzez bluetooth (jeżeli Klient jest właśnie w kinie).

Case Study: promocja wybranych produktów / zachęta do przystąpienia do programu lojalnościowego

Ikea Family - aplikacja Java

Aplikacja mobilna Java, która pozwala przeglądać wybrane produkty objęte promocją, wraz z informacją o cenie oraz gdzie można konkretny produkt znaleźć. Aplikacja może być zintegrowana ze stroną internetową oraz zawierać formularz zgłoszeniowy, np. do programu lojalnościowego.

Jakie są możliwości aplikacji Java?

Programy lojalnościowe / Konkursy

Aplikacje na telefony komórkowe umożliwiające zbieranie danych o Klientach – przyjmujące zgłoszenia poprzez elektroniczy formularz zawierający imię, nazwisko, nr telefonu, wiek, płeć oraz wszelkie inne dane wedle potrzeb. Zgłoszenia mogą zawierać jednoznaczny identyfikator telefonu komórkowego, który może być użyty do kampanii opartej o bluetooth marketing.

Gry Java

Gry reklamowe: gry zręcznościowe lub logiczne, z product placement’em. Elektroniczny gadżet. Budząca ciekawość forma promocji, która w przeciwieństwie do koncepcji tradycyjnych, stanowi wartość dla Klienta i utrwala przekaz reklamowy w sposób wirusowy. Scenariusz gry zostaje opracowany na podstawie Twoich wskazówek i pomysłów. Nowością jest multiplayer przez bluetooth, czyli możliwość gry w więcej osób, a co za tym idzie organizowania turniejów dla Twoich Klientów

Strony off-line

Czyli aplikacje będące miniaturową kopią Twojej strony internetowej, którą użytkownik może przeglądąć bez konieczności połączenia z internetem.

Interaktywne katalogi usług/produktów

Prezentacje produktów lub usług firmy z możliwością wyszukiwania, przeglądania według różnych kryteriów. Klient może być automatycznie przekierowany na określone numery telefonów lub adresy stron internetowych.

Mobilne oprogramowanie biznesowe Java

Tworzymy oprogramowanie na zamówienie. Nasi konsultanci chętnie dowiedzą się o Twoich potrzebach i przeanalizują możliwość realizacji specjalistycznego rozwiązania według Twoich specyficznych wymagań.

Dlaczego warto skorzystać z usług Javatech w zakresie budowy aplikacji mobilnych?

  • Nasze aplikacje standardowo są dostępne poprzez 3 kanały dystrybucji: Bluetooth, Internet, SMS (WAP Push) – bezpłatnie do każdej zamówionej aplikacji/gry, dzięki czemu dotrzesz do maksymalnej ilości swoich (nowych) Klientów; dodatkowo, aplikacje mogą się automatycznie aktualizować przez internet
  • Oprogramowanie jest wykonywane wyłącznie przez nas (nie korzystamy z dalekowschodnich licencji software’owych), dzięki czemu nasi Klienci otrzymują dokładnie to, czego potrzebują
  • Szczególne kompetencje w technologii Java: od początku działalności jesteśmy skoncentrowani na technologii Java – nasz zespół skupia specjalistów i fascynatów tej technologii – gwarantujemy naszym Klientom najwyższą jakość aplikacji pod kątem architektury, jak i implementacji oprogramowania

Platforma WAP

Na korzystnych warunkach oferujemy dostęp do platformy serwerowej WAP, poprzez którą Twoi Klienci będą mogli pobrać oprogramowanie/gry Java, bez dodatkowych opłat. Nasz system automatycznie wykrywa model telefonu komórkowego, dzięki czemu nie obciąża użytkowników zbędnymi pytaniami technicznymi.

Nasze rozwiązanie internetowe (WAP) do pobierania aplikacji na telefony komórkowe zostało m.in. wykorzystane przez Samsung Electronics w akcji "Zbadaj się", propagującej medyczny program profilaktyczny dla kobiet.

Platforma może zostać uruchomiona pod Twoją własną domenę (np. wap.twojafirma.pl).

Portale w wersji Lajt, zaprojektowane z myślą o użytkownikach telefonach komórkowych

Portal Lajt + CMS: portale typu Lajt (odchudzone z ciężkiej grafiki, dostosowane do niewielkich rozdzielczości telefonów komórkowych) z możliwością łatwego dostępu do zmiany treści, wyglądu i struktury serwisu, poprzez CMS.

Migracja istniejących serwisów do wersji Lajt: przeprojektujemy Twój dowolny serwis, aby dobrze prezentował się na ekranach telefonów komórkowych.

Bluetooth Marketing

Jesteśmy autorem i dostawcą systemu bluAir - jedynego polskiego rozwiązania wspierającego bluetooth marketing, czyli wykorzystanie bezprzewodowej technologii Bluetooth do przesyłania kontentu marketingowego na telefony komórkowe.

Bluetooth Marketing jest obecnie de facto jedyną formą bezpłatnego przesyłania kontentu reklamowego na telefony Twoich Klientów, która daje dużą przewagę w stosunku do innych form propagowania treści reklamowych. Więcej informacji: www.bluair.pl