Systemy i oprogramowanie na zamówienie

Jeśli myślisz o rozwiązaniu informatycznym, które będzie realizować indywidualne potrzeby Twojej organizacji, jest wiele powodów, dla których byłoby warto, gdybyś skorzystał właśnie z naszych usług!

Dlaczego Vavatech?

Płacisz za system i za nic więcej.

Zespół Vavatech to w 95% specjaliści IT. Nie mając dużego budżetu reklamowego, nie spodziewamy się jego zwrotu przez Klientów. To za co płacisz, to praca bardzo dobrych programistów – ekspertów w swojej dziedzinie, dzięki czemu uzyskujesz najwyższą jakość w danej cenie.

Otrzymujesz to, co zamówiłeś.

Feedback od Klientów jest dla nas najważniejszym miernikiem jakości naszej pracy. Dzięki adaptacji najnowszych metodologii projektowych przez zespół Vavatech, w ciągu całego cyklu życia projektu masz stały wgląd w postęp prac, a wszelkie nieporozumienia są natychmiast wyjaśniane. Zamawiając u nas projekt, otrzymasz dokładnie to czego potrzebujesz.

Brak ryzyka, dzięki pełnej kontroli.

Wykonujemy szczegółowa, ale bezpłatną analizę Twoich wymagań zawierającą dokładny godzinowy kosztorys i harmonogram. Projekt dzielony jest na wiele możliwie małych etapów, które kończą się wyłącznie wtedy, gdy to Ty je zaakceptujesz.

Wyniki firmy.

W 2003, 2004, 2005, 2006 i 2007 r. osiągnęliśmy ponad 100% wzrostu przychodu, który był możliwy wyłącznie dzięki zaufaniu dotychczasowych Klientów.

Koncentracja na celach Klientów.

Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem skoncentrowanym na osiąganiu dobrych, długoterminowych relacji z Klientami. Wkład w dobre wyniki naszych Klientów będzie dla nas zawsze największą satysfakcją.

Zadowolenie z pracy.

Od początku naszego istnienia, robimy wyłącznie to co lubimy i dlatego robimy to dobrze. Jeśli nie jesteśmy przekonani o korzyściach dla Klienta – od razu informujemy.

Technologia i metodyka.

Java/Java EE, Ruby on Rails lub Merb: czyli najwyższej jakości architektura MVC aplikacji oparta na internetowym interfejsie użytkownika. Agile Development / Scrum: kładąca szczególny nacisk na natychmiastowe uwzględnianie uwag Klienta, już od pierwszego momentu rozpoczęcia pracy nad projektem.

Zobacz przykładowe realizacje firmy Vavatech

Portfolio